آگهی رایگان تبلیغات رایگان نیازمندی

پنجشنبه 10 خرداد ماه 1403
تماس با ما مطالعه قوانین سایت
  • لطفا متن شرح درخواست خود را وارد نمایید
  • لطفا ایمیل خود را وارد نمایید مانند : info@test.com


"مطالعه قوانین سایتدر صورت نیاز جهت ارتباط با مدیریت مجموعه یا درج هر گونه نظر و یا انتقاد و نیز پیگیری سوالات و شکایات از طریق تلفن های تماس ، ایمیل و تگلرام مندرج در صفحه اقدام فرمایید

توضیحات در مورد خدمات و فعالیت این وب سایت :
١- وب سایت استار بیست دات کام یک درگاه تبلیغاتی برای برند ها و کسب و کارها میباشد که امکان ثبت آگهی بصورت رایگان و همچنین با پرداخت هزینه طبق تعرفه ، امکان درج آگهی امکان تمدید و نمایش آگهی خواهد بود .
2 - این وب سایت تنها برای معرفی شرکت ها ، واحد های تجاری و خدماتی کوچک و بزرگ میباشد و هیچ کالایی توسط این درگاه مبادله یا خرید و فروش نمیگردد.
3 - استفاده و بازدید از این وب سایت برای تمامی بازدید کنندگان ، آزاد و رایگان بوده و نیازی به عضویت آنها نیست .
4 - در این وب سایت تنها و تنها برای درج آگهی و عضویت کسب و کارها مبالغی طبق تعرفه دریافت میگردد و هیچ کالایی خرید و فروش نمیشود .
5 - صاحبان کسب و کار پس از ثبت نام و عضویت با پرداخت حق عضویت از طریق درگاه های پرداخت الکترونیک مجاز در کشور و تنها در ایران ، به کلیه ابزار و امکانات در کنترل پنل و صفحه شخصی دسترسی خواهند داشت و با درج اطلاعات کسب و کار ، درج محصولات و کاتالوگ ، درج توضیحات خدمات و نیز ارسال اخبار و پیشنهادات ویژه در مورد فعالیت های تجاری خود ، میتوانند اقدام به معرفی و بازاریابی کسب و کار خود نمایند .
6 - بازدید کنندگان محترم در صورت تمایل میتوانند جهت دریافت آخرین اخبار در مورد برند ها و کسب و کارها ، به صورت رایگان اقدام به ثبت نام و درج پست الکترونیکی خود نمایند .

نکات مهم :
1 - در صورت تبادل كالا و پول بين خريدار و فروشنده ، تمامي مسئوليت ها به عهده خود ايشان ميباشد .
2 - دريافت پول از كسب و كارها براي عضويت و درج آگهي به صورت نقدي امكان پذير نمي باشد و تنها از طريق پرداخت هاي اينترنتي مجاز مورد تاييد بانك مركزي ايران و ثبت و دريافت رسيد خريد بانك عامل و تنها در ايران مجاز ميباشد .
3 - اين وب سايت تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران و قوانين مربوط به نظارت بر وب ميباشد
4 - اين وب سايت از درج و انتشار مواردي كه با عفت عمومي و فرهنگ جامعه مغايرت و تضاد داشته باشد جلوگيري ميكند و ناشر حقيقي يا حقوقي از عضويت مجموعه حذف خواهد شد
5 - اين وب سايت متعلق به هيچ ارگان يا سازمان ، احزاب و گروه هاي سياسي و اقتصادي ، شبكه هاي اجتماعي و تلوزيوني ، اصناف و تعاوني ها نبوده و تنها تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران و فرهنگ اصيل ايراني ميباشد
6 - اين وب سايت از مقايسه و ايجاد فضاي رقابتي جلوگيري كرده و از هيچ برند و شركتي طرفداري نميكند
7 - تنها اطلاعات مندرج در بخش تماس با ما در اين وب سايت متعلق به اين مجموعه ميباشد و ساير موارد جعلي بوده و از برقراري هر گونه ارتباط با موارد مشكوك خودداري فرماييد

قبل از هرگونه عضويت و يا درج آگهي مطالب مربوط به قوانین این سایت را در بخش قوانین به دقت مطالعه فرماييد